Wigilia Stajenna

W dniu 22 grudnia 2017r w stadninie koni MEGAL w Skrzatuszu odbyła się I- wigilia stajenna. Wigilia była okazją do wspólnego spotkania się osób na co dzień korzystających ze stajni MEGAL jak i sympatyków.

Na początku spotkania wigilijnego gospodarze Monika i Szymon Cierpicy połamali się ze wszystkimi uczestnikami opłatkiem składając świąteczne i noworoczne życzenia.

Następnie wszyscy usiedli do wspólnego poczęstunku, częściowo przygotowanego przez gospodarzy jak i uczestników. W czasie spotkania również złożono życzenia świąteczne i noworoczne gospodarzom jak i jeźdźcom, gdzie życzono im: końskiego zdrowia, miłych chwil spędzonych w siodle, galopów niezapomnianych i dużo radości oraz wzajemnej końskiej miłości. A Pani Monice życzono udanego sezonu, sukcesów jeździeckich i wiary w zwycięstwa. Chórek dziewcząt zaśpiewał kilka kolęd.

Gospodarze spotkania dla uczestników którzy jeżdżą na koniach, wręczyli upominki wykonane z podkowy i pięknie udekorowane. Na zakończenie odbył się pokaz slajdów na których pokazano całą historię powstania stajni MEGAL w Skrzatuszu.

Spotkanie zakończyło się w miłej, serdecznej i rodzinnej atmosferze.

Jerzy Pabjan