Turystyka w Gminie Szydłowo – Mamy czym się pochwalić

Na kajaku, na rowerze, na pieszo czy konno? Pod namiotem czy może w eleganckich pokojach gospodarstw agroturystycznych? Pyszny wędzony pstrąg czy świeżo wypieczony chleb z naturalnym twarogiem posypanym dopiero co zerwanym z ogrodu szczypiorem? Las, woda, czy tereny otwarte z miejscami kultu religijnego? Z wędką, różańcem, koszem na grzyby czy całkowitym relaksem na hamaku przy ćwiergotaniu ptaków i kontakcie ze zwierzętami?

Na takie pytania musi sobie odpowiedzieć turysta planujący pobyt w Gminie Szydłowo. A może to wszystko podczas jednego urlopu?

Miejsca w naszej gminie są idealne zarówno na szybkie, regeneracyjne wypady weekendowe jak i dłuższe pobyty urlopowe. Odwiedzając nas można spodziewać się następujących form i rodzajów turystyki: indywidualna i zbiorowa, wielosezonowa, krajoznawcza, religijna i pielgrzymkowa, wiejska, wypoczynkowa, aktywno – sportowa, rodzinna. Kuszące?

Do zobaczenia w Gmina Szydłowo! Skontaktuj się ze mną, podpowiem jak można u nas ciekawie spędzać czas.

Kto korzystał z naszych walorów?

Pozdrawiam, Tobiasz Wiesiołek 502 123 617

PS. na końcu filmu miła niespodzianka dla oka i ucha 🎁

Turystyka krajobrazowa w Gminie Szydłowo___________________________________________Mamy czym się pochwalić. Aktywny relaks 🙂 Na kajaku, na rowerze, na pieszo czy konno? Pod namiotem czy może w eleganckich pokojach gospodarstw agroturystycznych? Pyszny wędzony pstrąg czy świeżo wypieczony chleb z naturalnym twarogiem posypanym dopiero co zerwanym z ogrodu szczypiorem? Las, woda, czy tereny otwarte z miejscami kultu religijnego? Z wędką, różańcem, koszem na grzyby czy całkowitym relaksem na hamaku przy ćwiergotaniu ptaków i kontakcie ze zwierzętami? Na takie pytania musi sobie odpowiedzieć turysta planujący pobyt w Gminie Szydłowo. A może to wszystko podczas jednego urlopu? Miejsca w naszej gminie są idealne zarówno na szybkie, regeneracyjne wypady weekendowe jak i dłuższe pobyty urlopowe. Odwiedzając nas można spodziewać się następujących form i rodzajów turystyki: indywidualna i zbiorowa, wielosezonowa, krajoznawcza, religijna i pielgrzymkowa, wiejska, wypoczynkowa, aktywno – sportowa, rodzinna. Kuszące? Do zobaczenia w Gmina Szydłowo! Skontaktuj się ze mną, podpowiem jak można u nas ciekawie spędzać czas – 502 123 617Kto korzystał z naszych walorów? PS. na końcu filmu miła niespodzianka dla oka i ucha 🎁#BudujemyPrzyszłość

Opublikowany przez Tobiasza Wiesiołka Piątek, 27 lipca 2018