Turniej piłki halowej o Puchar Wójta Gminy Szydłowo – Leżenica i Łubianka idą łeb w łeb

W dniu 21.01.2017r. odbyła się III runda rozgrywek piłki nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Szydłowo.

Była to bardzo ciekawa i emocjonująca kolejka, gdzie nie brakowało walki o dobry wynik do ostatnich sekund meczy. W meczu St. Łubianka Derby – Skrzatusz, Łubianka prowadziła już 3-0, by stracić w 2-giej połowie 2 bramki i do końca zawodnicy z Łubianki bronili się przed remisem. Podobnie w meczu z Leżenicą, Skrzatusz wykazał się ogromną wolą walki, tracąc bramki w ostatnich minutach. Na podobnie wysokim poziomie stał mecz St. Łubianki Derby z drużyną Kotuń, gdzie mecz mógł naprawdę zakończyć się każdym wynikiem – więcej szczęścia mieli zawodnicy obecnego mistrza rozgrywek. Bardzo ciekawe kolejne 2 mecze w wykonaniu Old Boy’s, pierwszy z drużyną z Szydłowa, gdzie „nasi starsi”, prowadzili już 2-0, by dać sobie wyrwać zwycięstwo w ostatniej sekundzie meczu oraz z drużyną z Leżenicy, gdzie po stracie bramki na początku meczu do końca walczyli o cenny remis.

Kolejna porcja emocji już w najbliższą sobotę 28.01.2017r. W ten weekend gramy ostatni mecz zasadniczy i zaczynamy rundę rewanżową.