St. Łubianka – Derby – MISTRZ..!!

W dniu 25.02.2017r. odbyła się VII ostania runda rozgrywek piłki nożnej halowej o Puchar Wójta Gminy Szydłowo.

Za nami ostatnia kolejka turnieju piłki halowej o Puchar Wójta Gminy Szydłowo. Jak można było przewidzieć wcześniej, tytuł Mistrza trafił po raz trzeci z rzędu dla drużyny St.Łubianka-Derby. Gratulujemy osiągnięcia..! Nie było to takie łatwe ponieważ do końca rozgrywek drużynie z Łubianki „deptała po piętach” drużyna z Leżenicy.  Drugie miejsce właśnie dla Leżenicy, trzecie natomiast dla drużyny Szydłowo-Młodzież, która do końca walczyła o „pudło” z drużynami z Kotunia i Old Boy’s.

Niestety na swoje mecze nie dotarły drużyny ze Skrzatusza i Pokrzywnicy i zgodnie z zapisem regulaminu, ich wcześniejsze mecze musiały zostać anulowane, to z kolei całkowicie wywróciło do góry nogami dotychczasową tabelę strzelców turnieju. Prowadzącego do tej pory Roberta Okrój z drużyny Kotuń ostatecznie wyprzedził Sebastian Lenartowicz ze St.Łubianki-Derby i to on otrzymał nagrodę Króla Strzelców. Zaskoczył jednak wszystkich na podsumowaniu przekazując nagrodę kapitanowi drużyny Kotuń celem przekazania jej Robertowi. Super postawa!

Oficjalne podsumowanie turnieju, odbyło się w obecności Wójta Gminy Szydłowo – Pana Dariusza Chrobak oraz przewodniczącego Rady Gminy – Pana Piotra Drożdż i Radnych Gminy Panów – Mieczysław Dubowy, Tomasz Biniek, Krzysztof Urbanowicz, Krzysztof Herman i Tadeusz Madaj.

Oprócz nagród rzeczowych dla drużyn , przyznano również nagrody indywidualne, i tak:

– najlepszy bramkarz – Marek Rosiński – Leżenica

– najstarszy zawodnik – Mieczysław Dubowy- Leżenica

– najmłodszy zawodnik – Remigiusz Cioch – Pokrzywnica

oraz – nagroda od przewodniczącego Komisji Sportu dla drużyny Old Boy’s za postawę fair podczas całego turnieju.

Ogromne podziękowania dla sędziego zawodów Pana Zygmunta Krzoski oraz dla Pani Sylwii Lenartowicz za pomoc techniczną w organizacji turnieju i przygotowaniu sali do rozgrywek.

Poniżej wyniki meczy ostatniej kolejki:

wyniki 7 runda

Ostateczna tabela

tabela 7 runda

Najlepsi strzelcy turnieju

strzelcy 7 runda

zakonczenie 1 zakonczenie 2 zakonczenie 3 zakonczenie 4 zakonczenie 5 zakonczenie 6 zakonczenie 7 zakonczenie 8 zakonczenie 9 zakonczenie 10 zakonczenie 11 zakonczenie 12 zakonczenie 13