Siłownia na świeżym powietrzu w Kłodzie

21 października w obecności m.in. wójta gminy Szydłowo p. Dariusz Chrobaka, radnego Rady Powiatu w Pile, członka Zarządu Powiatu p. Mirosława Pierko, prezesa Zarządu Altvater Piła p. Dariusza Mikołajczaka, Kierownika Sortowni Zmieszanych Odpadów Komunalnych w Kłodzie p. Jacka Kalki  oraz sołtysa, sołectwa Kłoda p. Anny Skuza odbyło się uroczyste przekazanie ogólnodostępnej siłowni.

Siłownie ufundowała Spółka Altvater Piła, która działa pod marką ENERIS Surowce, siłownia ma na celu promocje zdrowego trybu życia wśród mieszkańców nie tylko sołectwa Kłoda, ale dla wszystkich, którzy najczęściej latem odwiedzają naszą miejscowość. Siłownia jest dostępna przez cały rok, a przyrządy są dostosowane dla wszystkich grup wiekowych. Jednak przed rozpoczęciem ćwiczeń apelujemy o zapoznanie się z instrukcją jak poprawnie używać przyrządów.  Po uroczystym otwarciu sprzęt wypróbowali p. wójt Dariusz Chrobak oraz p. prezes spółki Altvater Dariusz Mikołajczyk. W obecności zaproszonych gości i mieszkańców sołtys wsi p. Anna Skuza odebrała od radnego Powiatu Pilskiego p. Mirosława Pierko podziękowanie ?Za pracę na rzecz lokalnej społeczności?. Po przekazaniu nowej atrakcji wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez panie z sołectwa Kłoda.

Oto co na temat nowo otwartej siłowni powiedział nam p. prezes Zarządu Altvater?a Dariusz Mikołajczyk ?To dzisiejsze otwarcie siłowni jest wynikiem współpracy sąsiedzkiej mieszkańców sołectwa Kłoda a spółką Altvater, która zarządza wysypiskiem. Chcemy, aby wysypisko nie było uciążliwe dla mieszkańców wsi. Mamy tutaj pełną współpracę z której obie strony czerpią korzyści. To nie koniec inwestycji, w przyszłym roku planujemy utworzyć również ścieżkę edukacyjną dotycząca segregowania odpadów. Chcemy dalej współpracować z panią sołtys?

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin Kłody i skorzystania z siłowni na powietrzu która znajduję się przy Świetlicy Wiejskiej.
unnamed-1unnamed-2 unnamed-3

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*