Lokalny Biznes: Odwiert S.C. – szansa dla każdego na własną studnię!

10 listopada 2017 r. na terenie gminy Szydłowo w Pokrzywnicy, rozpoczęła swoją działalność firma Wiercenie studni ODWIERT S.C. K. Ima i K. Błaszczyk, której podstawowym zadaniem jest wiercenie studni.

Dlaczego studnie? dlaczego wiercenie? Wydawało się nam to naturalnym wyborem. Od skończenia szkoły średniej o profilu wiertniczym, nasze życie zawodowe związanie było z wykonywaniem otworów w ziemi. Kamil od ponad 15 lat pracuje w zawodzie jako wiertacz, absolwent Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile . Krzysiek absolwent Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie pracuje w branży od ponad 20 lat. Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną oraz geologiczną zdobywaną przez lata działalności w zakresie wiercenia.

Swoje doświadczenie i pasje połączyliśmy w spółkę, która da szansę każdemu na posiadanie własnej studni- bez względu na to, czy źródło wody znajduję się na głębokości 5 metrów, czy na 100 metrach Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych wykorzystujących wodę w gospodarstwie domowy, którzy cenią sobie bezpieczeństwo oraz niezależność. Posiadanie własnej studni to korzyści finansowe, oszczędność czasu i pieniędzy. Posiadanie własnego ujęcia wody to niezależność od sieci wodociągowych, to stały dostęp do wody o odpowiednim ciśnieniu. Nasza filozofia to: oszczędnie i ekologicznie – szansa dla każdego na własną studnię!

Kontakt

Krzysztof Błaszczyk 606891326 Kamil Ima 609304499

www.odwiertsc.pl

(JI)