Lokalny Biznes: Nowe miejsce relaksu i piękna w Jaraczewie

W Jaraczewie otworzony został nowy Gabinet Kosmetologii Estetycznej I Medycznej ,, MARGARET ,, Otworzyła go Małgorzata Henryka Marciniak szeroko znana w naszej społeczności jako Margaret i pod taką właśnie nazwą funkcjonuje od poniedziałku 22 stycznia 2018 r. Panna Marciniak jest absolwentką najstarszego Stacjonarnego Studium Policealnego w Poznaniu, gdzie w systemie dziennym przez okres dwóch lat zdobywała wiedzę i doświadczenie, jak sama Margaret wspomina nauka była trudna, lecz kosmetologia to nie jest jej tylko praca – zawód, ale przede wszystkim wielka pasja, która jak sama mówi towarzyszyła jej od szkoły średniej, często lubiła wyrazisty makijaż podkreślający jej osobowość.

Zawsze marzyła o założeniu własnego biznesu. – W jej głowie już od szkoły średniej było marzenie o własnej działalności, a konkretny pomysł na biznes wykreował się w czasie nauki w Poznaniu. Mówi o sobie, jestem przedsiębiorczą, młodą kobietą i lubię być niezależna. Skąd wziął się pomysł na założenie salonu kosmetycznego właśnie w Jaraczewie? – to moja rodzinna miejscowość, poza tym tutaj, jak już wcześniej sprawdzałam, jest duże zapotrzebowanie na takie właśnie usługi, właściwie takich usług nie ma, przez co Panie tracą wiele czasu, by się upiększać w mieście.

Gabinet mieści się vis a vis Urzędu Gminy Szydłowo (w budynku dawnego sklepu spożywczego).

Małgorzata Marciniak ma wykształcenie wyższe z zakresu Kosmetologii z tytułem Kosmetologa ukończone w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Pile, jak i dwadzieścia sześć różnego rodzaju certyfikatów potwierdzających jej dotychczasową drogę zawodową i kwalifikacje do wykonywania zabiegów. Pracowała w kilku renomowanych ośrodkach SPA i zawsze z indywidualnym podejściem do każdej klientki, jak i klienta. Jak zaznacza osobiście, każda kobieta w dzisiejszych czasach chce się czuć zrelaksowana, zadbana piękna i młoda. W dzisiejszych czasach dobry wizerunek i dbanie o wygląd stanowi bardzo istotny element życia kobiet, ale zaznacza również, iż ten gabinet jest otwarty jak najbardziej na panów, o czym miałem okazję się przekonać osobiście, ale o tym może napiszę na koniec.

Wielka pasja do wizażu i zadbanej skóry, można powiedzieć to sens jej życia. To jedyne miejsce w naszej gminie, gdzie wykonuje się tak wiele zabiegów na profesjonalnym sprzęcie firmy MIMARI.

Najnowocześniejszy (robot kombajn) , lampy naświetlające do fototerapii leczniczo- stymulujące BIOPTRON, koc dogrzewający, najnowocześniejsze zabiegi pielęgnacyjne jak peeling magnetyczny czy też maseczki „bąbelkowe”.

 


W salonie są oferowane zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej:
– badania skóry i włosów
mikrodermabrazja
– mezoterapia bezigłowa, okolice oczu revital 20+ 30+
– odmładzanie 40+ 45+
– ujędrnianie ciała – usuwanie cellulitu i rozstępów- redukcja bólu
– ultradźwięki – sonoforeza
– zabiegi magnetyczne na kosmetykach Bielenda Professional
dermomasaż
– peeling kawitacyjny – nowoczesne oczyszczanie twarzy
– makijaż profesjonalny
– światłoterapia, czyli naświetlanie lampą BIOPTRON o szerokim zakresie działania (np. na częste bóle głowy, mięśni, stawów, kontuzje, gardła, depresje etc.)
I wiele innych …

Jak obiecałem, sam skorzystałem z zabiegu woskowania dłoni (Parafina), jak i maseczki na twarz i zakończone masażem, co jest również widoczne na zdjęciach i powiem było relaksująco i widoczna poprawa na skórze twarzy, choć to był tylko jeden zabieg.

 

Zabiegów jest tak wiele, że nie zdołam ich tu wszystkich przedstawić, zresztą nie takie jest przesłanie tego artykułu, jak i innych, które będą ukazywały się w tej rubryce o naszych lokalnych mikro i średnich firmach, takich jak ,, MARGARET,, która dopiero zaistniała na naszym rynku usług, jak i o innych firmach produkcyjnych – transportowych, wiodących rolnikach i handlowcach, naszej małej Ojczyzny, jaką jest Gmina Szydłowo.

Następny artykuł myślimy, że też się spodoba czytelnikom a będzie o legendzie.

Serdecznie Zapraszamy do skorzystania z usług Gabinetu Kosmetologii Estetycznej i Medycznej.

,,MARGARET,, Małgorzaty Marciniak tel. 721-704-193

Red. Janusz Drożdż tel.885801900